O nás

Naša spoločnosť Servis bazénov je slovenskou spoločnosťou zameranou na poskytovanie komplexných služieb v oblasti stavieb bazénov, sáun a wellness zariadení, sme schopný poskytnúť Vám komplexný rozsah služieb, ktoré zahŕňajú aktivity súvisiace s prípravou stavby až po jej realizáciu a uvedenie do prevádzky. Taktiež ponúkame predaj náhradných dielov a komponentov na  wellness prevádzky , bazénovú technológiu, sauny, vírivé vane  a iné

Servis bazénov zamestnáva špecializovaných odborníkov, ktorí vedia kvalitnými službami a individuálnym prístupom uspokojiť nároky  klientov ako aj investorov. Naše riešenia sú originálne, vysoko estetické a praktické s využitím najmodernejších prvkov v danej oblasti.

O nás

Ako jedna z mála firiem v našom segmente máme vlastného architekta a projektanta. Okrem samotnej stavby bazéna a zabezpečenia technológie, ponúkame aj poradenstvo a detailné vypracovanie projektu, v ktorom zohľadňujeme celkový charakter prostredia. Hotovým bazénom zabezpečujeme aj pravidelnú údržbu.

Dlhodobá starostlivosť

Zakladáme si nielen na kvalite, ale aj na zodpovednosti a férovosti. V našom prípade to znamená aj pravidelnú údržbu a servis každého bazéna, ktorý sme kedy postavili. Hodnotné vzťahy s našimi klientmi budujeme vďaka dlhodobej starostlivosti, spoľahlivosti a poradenstvu.

Špičková kvalita

Nikdy sme nešli cestou najlacnejších ponúk. U nás je najdôležitejšia kvalita. Používame prvotriedne materiály, realizujeme aj exkluzívne projekty pre najnáročnejších klientov. Ich vynikajúce referencie sú jedinou formou našej reklamy.